فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

خودروساز آلمانی

خودروساز آلمانی "سپر صورتی" رو کرد

 به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا:

ایده جدید این شرکت خودروسازی آلمانی، انتشار نویز صورتی از یک سیستم استریو در آستانه تصادف است که به تحریک یک واکنش فیزیکی جالب خواهد پرداخت

این شرکت در تاریخچه طولانی خود کارهای زیادی در زمینه ایمنی خودرو انجام داده است. برای مثال در سال 1978، بنز کلاس S به ارائه نخستین سیستم‌های ترمز ضد قفل چهار چرخ در یک خودروی تولیدی پرداخت. در سال 1987 نیز این شرکت در کنار شرکت‌های بی‌ام‌و و تویوتا نخستین سیستم‌های کنترل کشش را در خودرو ارائه کردند.

در سال 2003 نیز، شرکت مرسدس-بنز به معرفی سیستم پیش‌ایمنی خود پرداخت که شامل اقداماتی در زمان تصادف غیرقابل اجتناب است. از جمله این اقدامات، بهینه شدن سریع فشار کمربند ایمنی، بسته شدن پنجره‌های کنار و سقف، پف کردن صندلی‌ها برای تثبیت بدن مسافران و حتی حرکت صندلی به سمت مرکز خودرو قبل از تصادف است.

این شرکت در جدیدترین اقدام خود، سیستمی را برای حفاظت از گوش مسافران در  برابر آسیب شنوایی ناشی از صدای تصادف معرفی کرده است.

این کار با تحریک یک واکنش طبیعی بدن موسوم به رفلکس صوتی انجام می‌شود که طی آن، عضله در گوش میانی بطور غیرارادی منقبض شده و به طور موثری انرژی ارتعاشی منتقل شده به حلزون گوش را تعدیل می‌کند.

زمانی که ماهیچه رکابی واکنش نشان می‌دهد، روی استخوان رکابی در گوش میانی کشیده شده و ارتبط بین پرده گوش و گوش میانی را تضعیف می‌کند. از این رو بخشی از صدا به سمت عقب منعکس شده و به گوش میانی نمی‌رسد. این رفلکس حدود یک دهم ثانیه طول می‌کشد تا فعال شود، از این رو معمولا از گوش فرد در زمان بروز صداهای بلند ناشی از تصادف خودرو حفاظت نمی‌کند.

به این منظور دانشمندان از انفجارهای کوتاه نویز صورتی 80 دسیبلی را در ثانیه‌های پیش از تصادف استفاده کردند که ترکیبی از همه آهنگهای ممکن است. سطح 80 دسیبل حتی در حد صدای آزاردهنده نیز نیست اما برای تحریک واکنش صوتی مطلوب قبل از تصادف کافی است. اما دانشمندان دریافته‌اند که ارائه بیش از یک آهنگ در یک بار می‌تواند این اثر را در زمان صداهای کم تر نیز تحریک کند.

قابلیت پیش‌ایمنی صوتی امسال در خودروهای کلاس E مرسدس بنز ارائه خواهد شد و به تدریج در سال‌های آینده در سایر خودروهای مجهز به سیستم پیش‌ایمنی نیز قرار داده خواهد شد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme