فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

گاراژی که برق اتومبیل و خانه شما را تامین می کند

گاراژی که برق اتومبیل و خانه شما را تامین می کند

شرکت خودروساز «ب ام و» گاراژی برای شارژ خودروها طراحی کرده که با انرژی خورشیدی کار می کند 
به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز،

این گاراژ، هم می تواند انرژی مورد نیاز خودروهای برقی این شرکت
را تامین کند و هم قادر است برق اضافی را به خانه مشتریان انتقال دهد. این سیستم، توانایی ذخیره انرژی خورشیدی در طول روز برای شارژ خودروی برقی را نیز دارد.

این گاراژ مولد برق در نمایشگاه بین المللی اخیر محصولات الکترونیکی در لاس وگاس نیز به نمایش گذاشته شد.

جولیان لینیج مدیر تولید «ب ام و» که در این نمایشگاه حضور داشت، گفت: «این چیزی است که برای ادغام کامل خودروهای برقی مان در نظر داریم. به این معنی که خودروی برقی بخشی از خانه شما و جریان انرژی خانه تان باشد. به این شکل شما انرژی خورشیدی خاص خودتان و سیستم تولید و مصرف انرژی خانه تان را دارید و خودروی شما با سیستمی که ما عرضه کرده ایم، کاملا با خانه شما ادغام می شود.»

سیستم مذکور، اساسا یک گاراژ فیبری ساده است و با مجموعه ای از صفحات خورشیدی ساخته شده که باعث می شود نور خورشید از هر سو دریافت شود. چهل صفحه خورشیدی در سقف به تولید انرژی خورشیدی با دوام و منعطف کمک می کند. همچنین عناصر کربنی در دیواره های گاراژ بکار رفته است. ماده اصلی مورد استفاده، بامبو یا خیزران است. به دلیل رشد سریع بامبو یا خیزران، این گیاه بعنوان ماده خام پایدار در نظر گرفته می شود. از طرف دیگر ادغام شارژ خورشیدی این گاراژ با خانه های هوشمند، مزیت دیگر این سیستم است.

جولیان لینیج افزود: «اگر شما خواسته باشید، این سیستم اجازه می دهد که اتومبیلتان را فقط با انرژی خورشیدی شارژ کنید. وقتی شما بیرون از گاراژ هستید، این گاراژ انرژی خورشیدی را در طول روز ذخیره می کند و هنگام شب خوروی شما با انرژی ذخیره شده شارژ می شود. ما این گاراژ را از طریق سیستم انرژی خانه های هوشمند مدیریت می کنیم و بدین شکل این خانه های هوشمند کاملا با این سیستم ادغام می شود.»

به گفته شرکت سازنده، این سیستم ، مفهوم کاملا جدیدی از گاراژ است که باعث می شود انرژی به شیوه ساده ای تولید شود. این سیستم با خودروهای سری آی۳ و آی۸ متناسب است. بنابراین بسادگی می توان فهمید که این تکنولوژی برای هر میزان بودجه ای طراحی نشده است. خودروساز آلمانی امیدوار است که بزودی این سیستم را در دسترس همگان قرار دهد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme