فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ذخیره اطلاعات ارزشمند تنها با یک کلیک

ذخیره اطلاعات ارزشمند تنها با یک کلیک

این قطعه که "فوتواستیک" ( (Photo Stickنام داشته و ظاهری شبیه به یو.اس‌.بی‌ معمول دارد، نیاز کاربران به استفاده از فضای یک یا چند رایانه برای ذخیره عکس و فیلم را از بین می‌برد.

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا:
این قطعه می‌تواند رقیبی بسیار مناسب برای برنامه‌های سازمان‌دهنده‌ عکس‌های دیجیتال باشد که با قیمت‌های بالا در حدود  500 تا 2000 دلار در بازار وجود دارند.


این دستگاه فوق العاده مقرون به صرفه جدید کاملا شگفت انگیز بوده و تنها محصولی است که می‌تواند در حدود 60 هزار عکس و فیلم را بدون هیچ مشکلی در خود ذخیره کند.

فوتواستیک که به اندازه انگشت شصت دست است، تمامی عکس‌ها و فیلم‌های کاربر را سازمان‌دهی کرده و بدون نیاز به یک فرآیند وقتگیر در چشم برهم زدنی از آنها نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.

عملکرد این دستگاه بسیار آسان و بی درد سر بوده و کافیست تا کاربر آن را به رایانه خود متصل کند.

فوتواستیک هم بر روی سیستم عامل Mac و هم ویندوز عمل می‌کند.

بعد از متصل کردن آن به رایانه، کافیست تا برنامه این دستگاه را باز کرده و تنها با یک کلیک از تمامی اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

این دستگاه اعجاب آور تنها با یک کلیک کار کرده و نیازی به انجام هیچ کار دیگری نیست.


فوتواستیک فورا وجب به وجب رایانه کاربر را اسکن کرده و تمام فایل‌ها و پوشه‌های موجود در رایانه را برای یافتن عکس‌ها و فیلم‌ها جستجو می‌کند. سپس تمامی عکس‌ها و فیلم‌ها را به طور خودکار در حافظه امن و مطمئن خود ذخیره می‌کند.


علاوه بر آن تمامی گزینه‌ها تکراری را شناسایی کرده و به طور خودکار تنها یک نسخه از آن را در خود ذخیره می‌کند که این کار موجب صرفه جویی در فضای موجود و به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی می‌شود.

شما می‌توانید از این دستگاه بر روی چندین رایانه استفاده کنید. این حافظه خارق العاده عکس‌ها و فیلم‌های هر رایانه را به طور جداگانه سازمان‌دهی کرده و با اسم مخصوص خود که شما در ابتدای کار به آن معرفی کرده‌اید در خود ذخیره می‌کند. این کاری است که یو.اس‌.بی‌ های معمولی و هاردهای اکسترنال گرانقیمت نیز نمی‌توانند انجام دهند.

قیمت این دستگاه باارزش بسیار مناسب بوده و شما تنها با پرداخت 34.99 دلار می‌توانید نسخه 32 گیگابایتی این حافظه جانبی را خریداری کرده و در حدود 3500 عکس و فیلم ارزشمند خود را با خیال راحت و بدون هیچ دردسری ذخیره کنید.

در ضمن شما تنها با پرداخت 15 دار بیشتر، می‌توانید نسخه 64 گیگابایتی آن را تهیه کرده و ظرفیت دستگاه خود را دو برابر کنید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme