فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

طراحی یک اسکوتر خودران با الگوریتم 3 لایه

طراحی یک اسکوتر خودران با الگوریتم 3 لایه

 به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: این اسکوتر نشان دهنده یک سیستم جدید متحرک مستقل و جامع است که توسط محققانCSAIL  در همکاری با دانشگاه ملی سنگاپور و اتحاد MIT و سنگاپور برای تحقیقات و فناوری طراحی شده و از حسگرها و نرم افزارهایی که در آزمایشات خودروهای خودران و چرخ دستی‌های گلف استفاده میشود بهره برده است.

این اسکوتر از یک الگوریتم که به طور خاص برای این فناوری طراحی شده بهره برده و می‌تواند به افرادی که دارای اختلالات حرکتی هستند کمک کند و آنها را از خانه به مکان‌های مورد نظرشان برساند.

این الگوریتم‌ها دارای سه لایه نرم افزاری بوده که اولین آن یک الگوریتم سطح پایین است که بلافاصله  به تغییرات محیطی خودرو برای جلوگیری از برخورد پاسخ می‌دهد.

لایه دوم از الگوریتم محلی سازی شده برای ساخت نقشه ‌و مکان‌یابی استفاده می‌شود.

و در نهایت لایه سوم یک الگوریتم زمانبندی است که به دستگاه اجازه می‌دهد تا مانند یک ناوگان عمل کرده و با چندین کاربر کار کند.

این الگوریتم جدید باعث شده تا اسکوتر هم در داخل منزل و هم در خارج از آن کارآیی داشته باشد و حتی بدون گم شدن قادر به پیمودن مسیر راهرو 251 متری Infinite Corridor  که جهات یابی آن برای سیستم‌های ناوبری رباتیک دشوار است، باشد. همچنین الگوریتم امکان سوئیچ بین یک اسکوتر و یک ماشین گلف را برای کاربران فراهم می‌کند.

این اسکوتر در آوریل سال آینده و با دعوت از 100 نفر برای آزمایش این فناوری رونمایی خواهد شد. قبل از آزمایش این اسکوتر توسط شرکت کنندگان، از آنها خواسته می‌شود تا از یک تا پنج به امنیت این فناوری امتیاز دهند.

بالاترین امتیاز یعنی عدد 5 نشان دهنده بالاترین سطح ایمنی این اسکوتر جدید است. سپس بار دیگر و پس از سوار شدن بر این اسکوتر، باز هم از آنها خواسته می‌شود تا نظر خود را اعلام کنند.

یافته های این تیم هفته گذشته در کنفرانس بین‌المللی IEEE در ریو دو ژانیرو برزیل ارائه شد

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme