فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اپل عینک هوشمند می‌سازد

اپل عینک هوشمند می‌سازد

 به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: این شرکت در حال حاضر به بررسی بازار عینک هوشمند مشغول است از این رو مشخص نیست که محصول نهایی چه زمانی وارد بازار می‌شود

زمان احتمالی برای تجاری سازی این عینک حدود 2018 برآورد شده است اما ممکن است اپل مدت زمان بیشتری بر روی این پروژه کار کند یا مسیر خود را مانند اهداف خودرویی‌اش تغییر دهد.

طبق اخبار، این عینک هوشمند احتمالا مانند ساعت هوشمند اپل بطور بی‌سیم به تلفن همراه آیفون متصل خواهد شد و تصاویر و اطلاعات را به کاربر نمایش خواهد داد.

اپل در حال حاضر با تامین‌کنندگان بالقوه برای قطعاتی مانند صفحه نمایش نزدیک به چشم گفتگو کرده‌ و مقادیر محدودی از آن را سفارش داده که نشان می‌دهد این پروژه در مرحله پیش‌تولید قرار دارد.

این محصول شباهت زیادی به عینک هوشمند گوگل دارد که در سال 2013 معرفی شد. این فناوری از واقعیت مجازی و فرمان‌های صوتی برای کمک به کاربر در انجام کارهایی مانند بررسی آب‌وهوا، انجام تماس‌های تلفنی و ثبت تصویر استفاده می‌کند. محصول آینده اپل نیز ممکن است کاربردهای مشابهی داشته باشد.

این عینک، نخستین محصول سخت‌افزاری اپل خواهد بود که بطور مستقیم حوزه واقعیت مجازی را هدف قرار داده است. اپل در سال 2013 شرکت "پرایم سنس" را خریداری کرد که فناوری حسگر حرکتی را در سیستم بازی کینکتی مایکروسافت تولید می‌کند. همچنین در سال 2015 و 2016 نیز شرکت‌های نرم‌افزاری Flyby و Metaio را خرید.

شرکت گوگل به دلایل نگرانی‌های امنیتی بارها مورد انتقاد قرار گرفت و در نتیجه نتوانست بازار را در دست بگیرد. در نهایت تولید عینگ گوگل در ژانویه 2015 متوقف شد.

هنوز مشخص نیست که اپل چگونه با چالش مسائل حریم شخصی کنار خواهد آمد، اما تیم کوک بارها در مورد حوزه واقعیت مجازی ابراز تمایل کرده که نشان از سرمایه‌گذاری این شرکت در آن دارد. همچنین شایعات زیادی در مورد همکاری اپل با پروژه‌های واقعیت مجازی وجود دارد و این شرکت از ماه‌ها قبل نیز به جذب نیروهای بااستعداد در زمینه واقعیت افزوده و اشتغال مخفیانه نیروهایش در زمینه چند محصول مصرفی پرداخته است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme