فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

مهندسان استرالیایی ترمز پیشرفته

مهندسان استرالیایی ترمز پیشرفته "هایپرلوپ" را می‌سازند

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: الون ماسک، بنیانگذار شرکت تسلا و اسپیس‌ایکس در سال 2013 از طرحی مفهومی موسوم به هایپرلوپ رونمایی کرده بود که مسافران را بصورت شناور در لوله‌هایی از خلاء با سرعت بسیار بالا به مقصد می‌رساند. اما وی واقعی ساختن این ایده را به محققان در سراسر جهان واگذار کرد تا با طرح‌های متفاوت خود، این سیستم را بسازند.

شرکت اسپیس‌ایکس به این منظور رقابتی را برگزار کرد و در نهایت، 30 تیم برای ساخت پیش‌ساخت‌هایی از این سیستم انتخاب شدند که باید تا ماه ژانویه طرحهای خود را به مرحله آزمایش برسانند.

در میان این تیم‌ها، محققان استرالیایی VicHyper بودند که طرح آن‌ها بر سیستم ترمز و گاز هایپرلوپ تمرکز داشته و در آینده می‌تواند در این سیستم معلق استفاده شود.

این محققان اوایل امسال موفق شدند جایزه بهترین طراحی فنی زیرسامانه ترمز را از آن خود کنند.

در آزمایشاتی که قرار است از 27 تا 29 ژانویه انجام شوند، محققان طراحی آینده‌نگر خود را به درخواست اسپیس‌ایکس ساده‌تر خواهند ساخت زیرا رقابت در هر دو سطح معلق و غیر معلق اجرا می‌شود.

این نمونه پیش‌ساز بر روی چرخ گذاشته خواهد شد و یاتاقان هوایی آن برداشته خواهد شد تا چرخ‌ها بتوانند در خلاء به سرعت بالا دست یابند.

سیستم VicHyper از یک موتور القایی خطی استفاده می‌کند که پیش از این در خلاء برای شتاب و کاهش سرعت استفاده نشده بود. این واگن همچنین دارای یک سیستم ترمز ثانویه برای توقف‌های اضطراری است که بر ترمز جریان گردابی یا ترمز فوکو تکیه دارد. این ترمزها معمولا در قطارهای فوق سریع و حتی قطارهای شهربازی استفاده می‌شوند.

در حالی که سایر تیم‌ها از آهنربای دایمی برای چنین سیستم‌هایی استفاده می‌کنند، تیم VicHyper از یک باتری آنبرد برای تامین نیروی آهنرباهای الکتریکی بهره می‌برد.

این سیستم شامل یک دیسک فلزی چرخان است که سیم‌پیچ‌های الکترومغناطیسی به فاصله چهار اینچی آن قرار گرفته و توقف سریع و مطمئنی را ارائه می‌کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme