فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کنترل پیشرفت سرطان مغز با هدبند الکترونیکی

کنترل پیشرفت سرطان مغز با هدبند الکترونیکی

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: گلیوبلاستوما شایعترین تومور بدخیم اولیه سیستم عصبی مرکزی است که در نخاع یا مغز پدیدار می‌شود

 منشا تومورها از سلولهای آستروسیت مغزی است و نرخ ابتلا به این بیماری مهلک تقریبا دو تا سه نفر در هر 100 هزار نفر است. میانگین زندگی بیماران فقط بین 12 تا 17 ماه پس از تشکیل تومور است.

در این طرح آزمایشی مشخص شد که استفاده از میدان الکتریکی بعد از جراحی برداشت تومورهای مغزی بهترین روش برای جلوگیری از رشد و تکثیر تومورهای کوچک باقی‌مانده در مغز است.

جسیکا موریس یک بیمار مبتلا به سرطان پیشرفته مغز است که پس از عمل جراحی برداشت تومور با استفاده از روش میدان الکترونیکی از طریق هدبندهای موجود به مدت 6 ماه توانسته با سرطان مبارزه کند.

هدبند الکترونیکی توسط شرکت Novocure تولید شده و برای استفاده از آن باید موهای سر بیمار کاملا تراشیده شود و دوره درمانی آن حداقل 6 ماه است.

استفاده روزانه از هدبند الکترونیکی شاید برای بیماران ناخوشایند باشد اما این روش آخرین گزینه برای مقابله با رشد و پراکنده ‌شدن تومورها در مغز است.

جسیکا موریس در مورد برخی از مشکلات هنگام استفاده از هدبند الکترونیکی عنوان کرد: عملکرد صحیح این دستگاه تنها زمانی میسر است که سر بیمار به صورت روزانه تراشیده شود و مطابق دستور روزانه از آن استفاده شود.

وی در ادامه افزود: بهترین اثر هدبند مغناطیسی زمانی حاصل می‌شود که تمام الکترودها به طور مستقیم با پوست سر در تماس باشند. اما بیماران باید مشکلات حمل  مجموعه کیف حاوی ژنراتور و سایر تجهیزات الکترونیک را نیز تحمل کنند.

تاکنون 695 بیمار مبتلا به گلیوبلاستوما پیشرفته به صورت آزمایشی با هدبند الکترونیکی جدید تحت درمان هستند که حداقل 43 درصد از آنها پس از دو سال از آغاز دوره درمان آزمایشی هنوز زنده هستند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme