فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

قسمت پایانی:

لازم است که پیش از پرداختن به اصل موضوع، تعدادی از واژگان مورد استفاده را به اختصار توضیح دهم.


دنیای دیجیتال: تمامی اتفاقات در محیط شبکه های مبتنی بر ارتباطات که با دو حس بینایی و شنوایی از حواس پنج گانه انسان سر و کار دارد (البته تاکنون!) که به آن سایبرنتیک یا فضای مجازی نیز گفته می شود.
وب سایت: پایگاه اینترنتی است که در مورد جاری، استفاده تجاری آن مهم می باشد. در پایگاه اینترنتی، اطلاعات شرکت، محصولات، مقالات، اطلاع رسانی ها، اخبار، عکس، ویدئو، لینک های مفید (فروشگاه اینترنتی، پرتال و ...)، نشانی و ... نمایش داده می شوند.
فروشگاه اینترنتی: کپی دیجیتال از یک فروشگاه واقعی (آجری) است. با این تفاوت که به جای نمایش فیزیکی محصول، اطلاعات در قالب عکس، فیلم و متن نمایش داده می شوند. ناگفته پیداست که دردسرهای خرید، رهن و اجاره، عوارض سالیانه، مصایب نصب تابلو!! و ... را ندارد.
پُرتال کاربری: درگاه ارتباط دوطرفه میان کاربر (نماینده/خریدار) با شرکت است. در پرتالکاربری، کاربر می تواند درخواستی را برای شرکت ارسال نماید درصورتیکه وب سایت، در بیشتر موارد، یک طرفه است.
کانال: درگاهی ارتباطی است که در دیگر وب سایت ها/پلتفرم ها ایجاد می شود. این پلتفرم ها می توانند برای نمایش ویدئو/عکس/متن، به کار روند. از محبوبیت آنها برای مصارف تجاری، صرفه جویی در زمان و هزینه برای اطلاع رسانی گروهی و ... استفاده می شود.
اپلیکیشن: برنامه های کاربردی بر بستر سیستم عامل موبایل هستند مانند اپلیکیشن های پیام رسان، تاکسی آنلاین و ... در برخی از موارد نیز نسخه ای از وب سایت است که برای گوشی های موبایل راه اندازی می شود. یک اپلیکیشن ممکن است بی نیاز از وب سایت فعالیت می کند. (مانند بازی ها، برخی از شبکه های اجتماعی و ...)
شبکه های اجتماعی: یکی از مهمترین دستاورد دنیای دیجیتال است. گردآوری گروه/گروه هایی از مردم با قدرت تفکیک بسیار بالا و اثرگذاری غیر قابل انکار. تا جاییکه در دنیای سیاست نیز تاثیر روزافزون آن به چشم می خورد. داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی، جزء مهمی از دنیای تجارت امروز است.
بنرمارکتینگ یا تبلیغات بنری: بازاریابی یا تبلیغات بوسیله یک فایل گرافیکی است که برای تبلیغ وب سایت/فروشگاه طراحی شده، در سایت های پربازدید یا شبکه های اجتماعی قرار داده می شود. این بنرها حاوی پیام هایی هستند که بازدید کننده را به کلیک کردن و انتقال به سایت مورد نظر تشویق می کنند. پژوهش ها نشان داده است که تاثیر این روش، در حدود 60 درصد است درحالیکه هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر شیوه ها دارد.
ایمیل مارکتینگ: تهیه خبرنامه و فرستادن آن بوسیله ایمیل برای کاربران، روشی بسیار کارآمد در برندینگ و بازاریابی است. این روش بسیار ارزان و در عین حال کارا، نیازمند هوشمندی در انتخاب متن، تصویر، مناسبت و ... می باشد.

 

پس اگر تاکنون به اهمیت موارد اشاره شده، کمتر پرداخته اید بدانید که می بایستی در روش خود تجدید نظر کنید.


اگر وب سایت ندارید، ابزار اصلی دنیای دیجیتال را ندارید. اگر فروشگاهتان «آجری» است و امکان آنلاین شدن دارد، تعلل نکنید و اگر کسب و کارتان را در شبکه های اجتماعی معرفی نکرده اید، بشتابید. رقبای شما، موضوع را بسیار جدی گرفته اند.


ارتباطات امروزی بدون توجه به اهمیت و شاخص های دنیای دیجیتال امکان پذیر نیست. آن را جدی بگیرید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme