فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

وقتی فناوری سریعترین ورزشکاران را به چالش می‌کشد

وقتی فناوری سریعترین ورزشکاران را به چالش می‌کشد

«مقابل دستگاهی که ساخته ام قرار نگیرید، دلایلش هم کاملا روشن است» این اظهار نظر مخترعی است که مدعی شده هیجان یکی از سریعترین ورزشهای جهان را چند برابر کرده اسبه گزارش فراسو و به نقل از عصریران:

 

یک بازیکن حرفه ای تنیس روی میز که در کلاس جهانی بازی می کند توانایی ضربه زدن به توپ نهایتا با سرعت ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت را دارد. حالا تصور کنید این رقم به ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت برسد. البته قرار نیست این سرعت توسط یک بازیکن حرفه ای به ثبت برسد بلکه باز هم نمایشی هیجان انگیز از دانش بشر شکل گرفته که می تواند هیجان یکی از مفرح ترین و سرعتی ترین ورزشهای جهان را بیش از گذشته کند.

 

ویلیام گاستلر مخترعی نوآور به شمار می آید که با اشاره به تجربیاتش در این ورزش می گوید: از نظر من برگرداندن توپی که با ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت به سمت شما می آید بسیار دشوار است. در واقع صحبت از سرعتی است درحدود چهار برابر سرعت عادی رد و بدل کردن توپ در بازی تنیس روی میز است.

 

به عقیده گاستلر، تصور چنین فرآیندی نیز کار دشواری است و حالا او برای محقق ساختن این ایده دستگاهی اختراع کرده که توپ تنیس روی میز را با سرعت خیره کننده ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت پرتاب می کند.

 

مبنای کار این دستگاه ساده اما هیجان انگیز است: استفاده از قانون «بویل» که به بیان ساده باید گفت فشار رابطه معکوسی با حجم دارد.

 

این مخترع در ادامه یادداشت خود آورده است: برای ساخت این وسیله نیازی به صرف پول زیادی نبوده است. تنها از یک لوله PVC و شیر آب و البته قانون بویل استفاده کردم. این شیر به دستگاه کمپرسور هوا متصل است.

 

به عقیده گاستلر، توپ تنیسی که از طریق این دستگاه پرتاب می شود آنچنان سرعتی دارد که هر بازیکن حرفه ای و حتی شناخته شده ترین آنها را نیز به چالش می کشاند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme