فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ترکیدن و خالی شدن حباب دات – کام

ترکیدن و خالی شدن حباب دات – کام

 

بیشتر دات-کام ها در Nasdaq یا انجمن ملی سیستم خودکار استعلام قیمت فروشندگان اوراق بهادار (Nasdaq.com) فهرست شدند. در 10 مارس 2000، شاخص مرکب Nasdaq به اوج واحد خود یعنی 86/5،048 رسید. از 11 مارس 2000 تا 9 اکتبر 2002، 78% Nasdaq از ارزش خود را با کاهش از 86/5،046 به 11/1،114 از دست داد، زیرا قیمت های سهام دات-کام سقوط کرده یا تمام ارزش خود را از دست دادند. 10 مارس سال 2000 روز ترکیدن حباب نامیده می شود از آن جایی که نقطه عطف محسوب می شد. این سقوط پایدار به این بحث پایان داد که آیا درآمدهای مثبت، گردش نقدی و سایر معیارهای مالی تجارت سنتی (فیزیکی) در تجارت الکترونیکی نیز صدق می کند یا خیر.

هم چنان که شرکت ها ویژگی های جدیدی را برای کسب مزیت رقابتی (حتی مزیت جزیی یا موقتی) مورد آزمایش قرار می دهند، درس هایی از تجارت B2C و B2B فراگرفته می شود.

چالش ها و قابلیت های اساسی تجارت الکترونیکی در ادامه به طور خلاصه مورد بحث قرار می گیرند.

اصول کسب و کار و تجارت الکترونیکی

قابلیت اتصال و کانال های آنلاین از فعالیت های کسب و کار ذیل حمایت کرده یا آن ها را توانمند می سازند و در حال این فواید را برای کسب و کار الکترونیکی به ارمغان می آورند.

فرآیندهای کسب و کار: فرآیندهای کسب و کار به دلایل واضح از طریق شبکه ها انجام و مدیریت شوند. در حقیقت تمام اسناد کسب و کار دیجیتال بوده و قابلیت دسترسی به شبکه های باند پهن با سیم و بی سیم، لپ تاپ ها و تلفن های همراه یا دستگاه های دستی وجود دارد.

خدمات: ویژگیهای سلف سرویس ناکارآمدی ها و هزینه های ارائه خدمات به مشتریان، کارآوران، بیماران، شهروندان و غیره را کاهش می دهد. به عنوان مثال، وب سایت Fedral Express امکان پیگیری محموله ها، محاسبه هزینه های ارسال، زمان بندی جمع آوری کالاها و چاپ برچسب های خود آن ها را برای مشتریان فراهم می کند. خطوط هوایی مسافران را تشویق می کنند تا کارت سوار شدن هواپیما را قبل از رسیدن به فرودگاه چاپ کنند.

همکاری و تعلیم: حضور تلفنی  (از راه دور) محدودیت های ناشی از لزوم حضور فیزیکی در مکان واحد برای همکاری یا ارائه و دریافت آموزش و تعلیم آنلاین را کاهش می دهد.

جامعه: شبکه های اجتماعی نظیر Facebook و Twitter مراکز اجتماعی هستند که فقط از طریق کانال های آنلاین قابلیت دسترسی دارند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme