فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تاثیرات تجارت الکترونیکی بر سازمان ها (2)

تاثیرات تجارت الکترونیکی بر سازمان ها (2)

 

خدمات رسانی بهتر به مشتریان: با ایجاد امکان دسترسی ساده تر به اطلاعات آنلاین، می توان خدمات رسانی به مشتریان را بهبود بخشید. برای مثال FedEx و سایر شرکت های حمل و نقل به مشتریان امکان می دهند تا وضعیت بسته بندی ها را پیگیری کنند.

مارک یا آرم شرکت: در وب تازه واردین می توانند به سرعت آرمی برای شرکت خود طراحی کنند. همان طور که شرکت Amazonدر طول سه سال انجام داده است، آرم شرکت می تواند باعث افزایش اعتماد شود که برای خرید بی واسطه ضروری است.  

سفارشی سازی: تجارت الکترونیکی به شما در ارائه محصولات و خدمات سفارشی کمک می کند. خرید از فروشگاه یا سفارش از تبلیغات تلویزیونی معمولاً مشتریان را به عرضه محصولات استاندارد محدود می کند. شرکت Dell نمونه ای کلاسیک از موفقیت در سفارشی سازی است. امروزه مشتریان می توانند نه تنها کامپیوترهای خود را پیکربندی کنند، بلکه می توانند اتومبیل، جواهرات، کفش، لباس، هدایا و صدها مورد از محصولات و خدمات دیگر را نیز سفارشی خریداری کنند. اگر این کار به صورت صحیح دنبال شود، شرکت می تواند محصولات سفارشی را تولید کرده، از مزایای رقابتی برخوردار شده و تقاضا برای محصولات یا خدمات خاصی را افزایش دهد. محصولات سفارشی، فعالیت بازاریابی و فروش را هم در حوزه B2C و هم در حوزه B2B تغییر می دهند.

تبلیغات: در کنار بازاریابی مستقیم و مخصولات سفارشی، تبلیغات مستقیم بسیار مفید واقع می شود. تبلیغات بی واسطه تغییری اساسی در روش تبلیغات به وجود می آورد که نه تنها در معاملات آنلاین بلکه در مورد محصولات و خدمات ارائه شده به روش های سنتی نیز مفید واقع می شود.

سیستم های سفارش گیری: سفارش گیری از مشتریان به خصوص اگر به صورت آنلاین انجام شود بسیار مفید واقع شده و هم زمان پردازش و هم خطا در پردازش را کاهش می دهد. سفارشات الکترونیکی به سرعت به سایت پردازش سفارشات ارسال می شوند. این فرآیند باعث کاهش هزینه ها و نیز صرفه جویی در زمان شده و متخصصین فروش را از برنامه ریزی برای بازاریابی رها می کند.  

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme